ראשי > אומן – מידע לנוסע > העירוב באומן: מפה

העירוב באומן: מפה

ב׳ באלול תשע״ו

מפת העירוב באומן של איחוד ברסלב, לכל ימות השנה. בתחום השטח המסומן (בקוו צהוב\כתום), מותר לטלטל בשבתות, ומחוצה לו יש להקפיד שלא לטלטל שום דבר.

העירוב באומן – מפה לימות השנה

האם מותר לטלטל בשבת באומן? רבים מהנוסעים לאומן אינם יודעים מה הם קוי העירוב באומן, וממילא, האם ואיפה מותר לטלטל בשבת. למענם, ולמען כלל הנוסעים לאומן, הרי לכם מפת-ה"עירוב" הקבועה, לכל ימות השנה.

הקו הצהוב\כתום הוא קו העירוב (לחצו על הלינק ע"מ ללמוד על דיני והלכות טלטול בשבת ועל ענין העירוב). בתוך תחום השטח המסומן (כאמור, הקו הצהוב\כתום) מותר לטלטל בשבתות ומחוצה לו יש להקפיד שלא לטלטל שום דבר.
יש לעקוב מדי פעם אחר השינוים במפת העירוב. אנחנו נשתדל לעדכן כאן, אולם תמיד ניתן (וכדאי!) לפנות לאיחוד ברסלב, על מנת לוודא שגבולות העירוב באומן לא השתנו, שהוא תקין ומותר לטלטל בשטחו בשבת.

(מלבד העירוב הזה, ישנו עירוב גדול יותר, לימי ראש השנה בלבד. את מפת העירוב "הגדול" ניתן למצוא בחוברות ההדרכה של איחוד ברסלב המתפרסם לפני ראש השנה)

[אם הגעתם לדף הזה בטעות, וחיפשתם בכלל נסיעות לאומן – נשמח להפנות אתכם לדף "שירותים באומן", שם תוכלו למצוא את כל נותני השירות באומן: מסוכני נסיעות ועד מלונות כשרים באומן. | אם אין לכם מושג בכלל למה נוסעים לאומן – תוכלו לקרוא במדור הזה | ואם אתם רוצים לנסוע לאומן אבל לא יודעים איך – יש לנו מדריך מעולה עבורכם, שעונה בדיוק על השאלה הזו: איך נוסעים לאומן. תקראו אותו – ותדעו!

כל מה שרציתם לדעת על אומן

real accessibility icon
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support