ראשי > חדשות > שידור חי: התיקון הכללי העולמי תש"פ

שידור חי: התיקון הכללי העולמי תש"פ

כ״ד באלול תשע״ט

שידור חי: התיקון הכללי העולמי תש"פ

כ״ד באלול תשע״ט

בערב ראש השנה תש"פ, 29.09.2019, בשעה 12:00 בצהרים תוכלו לצפות בדף הזה בשידור חי של התיקון הכללי העולמי, שמתקיים באומן, ליד קברו של רבי נחמן מברסלב, במעמד רבבות העולים להשתתף בקיבוץ הקדוש באומן. שתפו את הקישור והעבירו הלאה – וזכו גם אחרים להצטרף לתפילה העצומה הזו.

שידור חי של מעמד התיקון הכללי העולמי בערב ראש השנה תש"פ

בערב יום ההמלכה וההכתרה – ראש השנה – מתכנסים רבבות היהודים העולים להשתתף בקיבוץ הקדוש באומן, על קברו של רבי נחמן מברסלב, למעמד עצום של קידוש שם שמים, מעמד תיקון הכללי העולמי.

רבבות חסידי ברסלב מתקבצים בחצר הציון הקדוש, בכיכר פושקינא וברחובות הסמוכים, לאמירה משותפת של התיקון הכללי, קבלת עול מלכות שמים, ותפילה לבורא עולם על חולי ישראל ועל עם ישראל, כשעליהם מצטרפים מאות אלפים ברחבי העולם כולו, המשתתפים במעמד התיקון הכללי העולמי באמצעות שידור חי, בלווין, בטלפון ובאינטרנט.

בערב ראש השנה, יום ראשון, כ"ט אלול תשע"ט, 29.09.2019 בשעה 12:00 בצהרים – ישודר מעמד התיקון הכללי העולמי תש"פ בשידור חי כאן, בדף הזה, כדי שתוכלו גם אתם להצטרף למעמד עצום של קידוש השם ואהבת השם.

את הטקסט של התיקון הכללי תוכלו לראות בלינק הזה

שמרו את העמוד הזה – ושתפו גם עם חבריכם וחברותיכן

מעמד תיקון הכללי העולמי מתקיים מזה שנים, ומשתתפים בו, כאמור, רבבות העולים לאומן ויחד איתם מאות אלפי צופים ומאזינים ברחבי העולם כולו, שמצטרפים כולם יחד למנין הגדול ביותר בעולם של אמירת תיקון הכללי, קבלת עול מלכות שמים ותפילה על עם ישראל: על החולים שיבריאו, על הבריאים שלא יחלו ועל כל אחינו בית ישראל הנתונים בצרה ובשביה בכל מקום שהם. הצטרפו גם אתם למאות אלפי המתפללים, והיו גם אתם חלק מתפילת רבים שאין כמותה – למען עם ישראל.

הכינו לכם מראש תיקון הכללי (תוכלו להוריד בקישור הזה תיקון הכללי נוח להדפסה ביתית), את שמות האנשים שאותם תרצו להזכיר ועליהם תרצו להתפלל, הכינו את עצמכם כראוי למעמד קדוש כזה – וצאו לדרך.

וה' יעזור שיתקבלו כל תפילותינו ברצון לפני אדון הכל, ושנזכה לשנה טובה ומתוקה, שנה של אושר, עושר, שמחה ובריאות, שנה של רצון אמיתי לעבודת השם!

real accessibility icon
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support